Vaše dotazy zodpovíme mezi 8.00 a 16.00 hodinou +420 541 233 160
Komplet Sicílie + italština
Vyprodáno

Komplet Sicílie + italština

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

Balíček pro cestovatele po Sicílii obsahuje tři knihy v měkké obálce. Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je turistický průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte to nejlepší z celé Sicílie. Na cestách se bude hodit italská konverzace s výslovností a ve chvílích volna se pobavíte nad čtením knížky Jací jsou Italové. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Italů a jejich životní styl.  

Průvodce Sicílie

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Italové?

Průvodce Sicílie POZNEJTE s mapou
Poznejte Sicílii na 14 prohlídkových trasách! Nechte se inspirovat nejlepšími trasami regionem a sestavte si dovolenou podle svých představ. Objevte to nejlepší z tohoto ostrova: řecké chrámy a barokní kostely, romantická města, sopečnou činností tvarovanou krajinu a mnoho dalšího. Nechte se provést po nejzajímavějších místech a poznejte životní styl temperamentních obyvatel. Při svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu Andalusie. Díky praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Průvodce nabízí i tipy na vybrané restaurace, bary a hotely. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Česko-italská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace italštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Italů Jací jsou? Italové
Zábavný průvodce povahou Italů netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Dozvíte se, jak se Italové baví, jak pracují, jak funguje italská rodina a společnost. Pochopíte lépe kořeny italského šarmu, temperamentu, lásky k hudbě i ke všemu krásnému. Italové jsou úžasní herci a jejich život často připomíná jedno velké představení. Nechte se inspirovat a poznejte italskou duši. To vše vážně i humornou formou.

Bibliografické údaje

Naposledy jste si prohlédli

  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností