Angličtina ZŠ: školní slovník, školní mluvník, gramatika

Angličtina ZŠ: školní slovník, školní mluvník, gramatika

Zvýhodněný balíček tří anglických titulů pro začátečníky a mírně pokročilé žáky na ZŠ. Obsahuje školní slovník se základní slovní zásobou, konverzační příručku s výslovností a přehled gramatiky. Všechny knihy jsou velmi přehledné i díky vícebarevnému tisku. Podívejte se na ukázky!

edice: školní komplet do hodin angličtiny na ZŠ
formát: 115 x 165 mm, 165 x 234 mm
hmotnost: 934 g
Doporučujeme
Podrobné informace

Komplet pro žáky ZŠ za zvýhodněnou cenu 500 Kč. Balíček obsahuje tři knihy.

školní slovníkŠkolní slovník byl vytvořen speciálně pro potřeby žáků základních škol. Hesla jsou pečlivě vybrána a přehledně zpracována tak, aby se dětem s knihou dobře pracovalo. K tomu přispívá i výrazný dvoubarevný tisk a větší písmo. Bonusem navíc je stručný přehled gramatiky a obrázkový slovníček.
400 stran, formát 115 x 165 mm, běžná cena 229 Kč

gramatikaGramatika podává vysvětlení na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů.  Naší snahou bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit přehledně a čtivě. Výklad doplňují příkladové věty ze současného jazyka, tabulky a různé zajímavosti.
176 stran, formát 115 x 165 mm, běžná cena 169 Kč

mluvníkŠkolní mluvník v sobě spojuje výhody slovníku a konverzace. Jedná se o slovník anglických vět s výslovností. Obsahuje abecedně řazená slova, u každého běžně používané věty obsahující dané klíčové slovo. Často se jedná o obraty a fráze, které nelze doslovně přeložit. Mluvník žákům pomůže získat větší pohotovost ve vyjadřování.
269 stran, větší formát 165 x 234 mm, třísloupcová sazba, běžná cena 279 Kč