Komplet Toskánsko + italština

Komplet Toskánsko + italština

akce

Praktický komplet pro cestovatele, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje průvodce s rozkládací mapou, který nabízí to nejlepší z celého Toskánska. Na cestách se bude hodit italská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Italové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Italů a jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet na dovolenou do Toskánska obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je zážitkový průvodce s rozkládací mapou, se kterým poznáte to nejlepší z celého regionu. Na cestách se bude hodit  italská konverzace s výslovností a ve chvílích volna se pobavíte nad stránkami knížky Jací jsou Italové. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Italů a jejich životní styl.  

Průvodce Toskánsko

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Italové?

Průvodce Toskánsko VÍKEND s mapou
Zelený průvodce za romantikou vám pomůže naplánovat dovolenou snů. Představte si kopce osázené vinicemi, řady cypřišů, středověké vesničky, hrdě vyhlížející města, jemné světlo... Průvodce nabízí výběr nejkrásnějších míst a zážitků. Popisuje města Florencie, Lucca, Pisa, San Gimignano, Volterra, Siena, Chianti, Pienza, Maremma a Arezzo. Na stránkách průvodce najdete mapky měst Florencie (plus okolí Piazza del Duomo), Lucca, Pisa, Siena a Chianti a silniční mapu Toskánska. Zažijte neopakovatelné prázdniny pod toskánským sluncem!

Česko-italská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace italštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rohy.

Průvodce národní povahou Italů Jací jsou? Italové
Zábavný průvodce povahou Italů netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Dozvíte se, jak se Italové baví, jak pracují, jak funguje italská rodina a společnost. Pochopíte lépe kořeny italského šarmu, temperamentu, lásky k hudbě i ke všemu krásnému. Italové jsou úžasní herci a jejich život často připomíná jedno velké představení. Nechte se inspirovat a poznejte italskou duši. To vše vážně i humornou formou.