Lexicon 7 Německý praktický slovník

Lexicon 7 Německý praktický slovník

Nový opravdu praktický slovník pro středně pokročilé uživatele a maturanty, dílo autorského kolektivu Lingea. Aktualizovaná slovní zásoba zachycuje současnou psanou a mluvenou němčinu, aplikace Lexicon 7 umožňuje komfortní a rychlé vyhledání překladu. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD). Stáhněte si jej po registraci na našich stránkách a vše si vyzkoušejte! Sami uvidíte, že je to opravdu skvělý slovník za velmi příjemnou cenu. 

ISBN: 978-80-7508-562-7
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
EAN: 9788075085627
formát: download, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
edice: 2019
Obsah
 • 95 000 hesel, 131 000 významů, 32 000 vazeb, příkladů a frází, 254 000 překladů
 • 120 tematických okruhů s možností učení a zkoušení slovíček
 • přehled gramatiky, slovník užití slov, uživatelský slovník
Vlastnosti
 • Oboustranný praktický slovník, aktuální slovní zásoba doporučená k maturitě, lze vkládat vlastní hesla
 • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy a zobrazení hesel
 • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
 • Dotazy lze zadávat také pomocí zástupných znaků ? a *, hledat podle oborů, stylů nebo regionů
 • Výukové funkce: namluvená výslovnost, tabulky tvarosloví, synonyma, témata, učení slovíček, gramatika
 • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
 • Používané zkratky, oborové a stylové příznaky.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nový opravdu praktický slovník pro středně pokročilé uživatele a maturanty, dílo autorského kolektivu Lingea. Aktualizovaná slovní zásoba zachycuje současnou psanou a mluvenou němčinu. Inovace se dočkala i samotná aplikace, nový Lexicon 7 umožňuje komfortní a rychlé vyhledání překladu. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD). Stáhněte si jej po registraci na našich stránkách a vše si vyzkoušejte! Sami uvidíte, že je to opravdu skvělý slovník za velmi příjemnou cenu. 

Tento slovník uživatele spolehlivě přivede k maturitě i dalším zkouškám. Obsahuje hesla s výslovností, příklady a fráze ze skutečně současné angličtiny, gramatiku i konverzační fráze. Právě velké množství příkladových vět z běžného jazyka je jednou z největších předností obsahu slovníku. Hesla jsou zpracována přehledně a graficky upravena tak, aby uživateli umožnila co nejrychleji nejen najít správný překlad, ale také jej správně použít v daném kontextu. Vydaný knižně ve formátu praktického slovníku by čítal téměř 1 500 stran.

Z nově přidaných hesel uveďme například Abdeckband, Abenteuerfilm, Abfallgebühren, abscannen, Abtropfgestell, Abzugssteuer, Antivirenprogramm, bloggen, Computernetzwerk, Digitalkamera, Doppelkreuz, Fließpapier, Hohlwand, Kiga, Navi, Pampelmuse, Plasmabildschirm, SIM-Karte, Spam, Trojaner, twittern, Webcam, Webmaster, Wetteransager, Wohnbeihilfe, zippen...

Aplikace Lexicon 7 nabízí i řadu výukových funkcí. Díky ozvučeným heslům rozvíjí poslechové dovednosti a trénuje výslovnost. Režim učení a zkoušejí slovíček využijete pro rozšiřování oborové slovní zásoby z řady oblastí (příroda, společnost, jazyk). Můžete si vytvářet vlastní lekce i vkládat vlastní hesla. K dispozici je i přehled gramatiky členěný podle jednotlivých kapitol mluvnice. Šikovnou pomůckou je okamžitá nabídka slov, která mají k zobrazenému heslu nějaký vztah (synonyma, antonyma, frázová slovesa, slovní spojení, tematicky spřízněné výrazy nebo odvozená slova). Dále také kompletní tabulky tvarosloví ohebných německých slov (skloňování, časování), což oceníte zejména u sloves.

Vyzkoušejte si tento praktický slovník! Měsíční plnou verzi stáhnete po registraci zde. Pokud se jej rozhodnete zakoupit, dostanete od nás po zaplacení produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete natrvalo. Jestliže si tento slovník nebudete chtít pořizovat, nemusíte dělat nic, po uplynutí 30 dní aplikace přestane fungovat.

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.