Němčina slovníček, 2. vydání

Němčina slovníček, 2. vydání

Aktualizované vydání kapesního německého slovníku, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné spisovné i hovorové němčiny. Slovníček oceníte nejen na cestách a při práci, ale i při studiu němčiny ve škole nebo v jazykovém kurzu. Kniha má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-522-1
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788075085221
formát: 85 x 118 mm
stran: 640
hmotnost: 208 g
edice: 2
vydání: 7. 1. 2020
Obsah
  • 30 000 hesel, současná slovní zásoba.
  • Předložkové vazby a praktické příklady.
  • Přehled nepravidelných sloves.
  • Ideální na cesty i ke studiu.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Druhé vydání kapesního oboustranného německého slovníku obsahuje běžně užívanou slovní zásobu současné němčiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo v jazykovém kurzu. Pomůže vám domluvit se v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste v něm našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka. Vycházeli jsme při tom z nejnovějších německých výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Duden, Langenscheidt, Wahrig aj.). Místo mnohých, dnes již zcela nepoužívaných či zastaralých výrazů Vám slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů z poslední doby.

Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě. 

Věříme, že Vám slovníček bude užitečným pomocníkem.