Německo-český česko-německý kapesní slovník, 4. vydání

Německo-český česko-německý kapesní slovník, 4. vydání

Starší vydání za zvýhodněnou cenu. Kniha obsahuje slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít. V přílohách najdete kromě stručného přehledu německé gramatiky i několik desítek stran konverzačních frází. Pro všechny zájemce o němčinu.

ISBN: 978-80-7508-119-3
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075081193
formát: 85 x 118 mm
stran: 832
hmotnost: 272 g
edice: 4
vydání: 3. 8. 2015
Obsah
  • 35 000 hesel
  • 42 000 významů
  • 3 000 frází
  • Konverzace a fráze
  • Přehled gramatiky
  • Orientační mapky
  • Důležité adresy a telefony
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Podrobný kapesní slovník současné němčiny. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít. Slovník na 832 stranách obsahuje nejčastěji užívaná slova a obraty ze spisovné i hovorové současné němčiny. Jedná se o aktuální slovník, najdete v něm i nejnovější slovní zásobu například z oblasti internetu a digitálních technologií.

V přílohách najdete kromě stručného přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na cestování autem, hromadnou dopravou, letadlem, stravování, hledání ubytování, vyplňování dotazníků nebo třeba časté veřejné nápisy. Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací – kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd.

Spolu s přehledem gramatiky a konverzací zaměřenou na běžné situace tak máte k tomto kapesním slovníku dispozici v podstatě vše, co potřebujete pro běžnou komunikaci v němčině.

Pokud potřebujete obsáhlejší slovní zásobu, doporučujeme praktický německý slovník zhruba dvojnásobného rozsahu, který je vhodný i k maturitě. Profesionální překladatelům pak doporučujeme všeobecné i odborné německé slovníky v elektronické podobě, ve formě aplikací na PC nebo on-line licencí.