Nová edice Jak říct ne...

První letošní novinky jsou určené doslova všem. Představujeme totiž zbrusu novou edici brožurek Jak říct ne…, která se věnuje osobnímu rozvoji, zlepšování zdraví, kvality každodenního života i světa kolem nás. Najdete v nich rady jak se cítit spokojeněji, zdravěji, užitečně, jak myslet ekologicky nebo jak vytrvat v dodržování některých novoročních předsevzetí. Jednotlivé kapitoly a tipy nekladou příkazy, ale ukazují cesty, inspirují, kterým směrem se můžete vydat, co vyzkoušet a čeho se raději vyvarovat. Důležité je udělat první krok – a v tom vám tyto publikace budou nápomocny.

Knihy jsou psány jednoduše, srozumitelně a přehledně. Kromě rad a tipů v nich najdete zajímavé informace, tabulky, konkrétní postupy nebo recepty. Prohlédněte si ukázkové stránky z tématu, které vás nejvíce zajímá. A jaká to jsou?

Jak říct ne cukru
Po vánočních a novoročních svátcích velmi aktuální otázka. Kniha nabízí stravovací tipy a lákavé recepty na pokrmy připravené bez cukru. Poradí vám, jak zlepšit své stravovací návyky a dostat cukr pod kontrolu, přirozeně a s co nejmenším stresem. Vyzkoušejte některé rady a uvidíte, že i život bez cukru může být spokojený a sladký.

Jak říct ne masu
Brožurka obsahuje praktické rady, jak vyřadit nebo omezit maso. Přesvědčte se, že můžete změnit jídelníček k lepšímu, aniž byste radikálně měnili svůj životní styl. Kniha je nabitá stravovacími tipy, obsahuje i recepty, díky kterým snadno učiníte první krok novým směrem. Zříct se živočišných produktů nikdy nebylo snadnější!

Jak říct ne plastům
Knížka si klade za cíl pomoci vám omezit množství používaných plastů. Nabízí jejich ekologické alternativy včetně tipů jak při tom příliš neutrácet. Přináší nápady na drobné změny v každodenním životě, které ale přírodě významně pomohou. Ten pravý čas je právě teď. Nastartujte svoje „plast-free dny“ s novou publikací!

Jak říct ne odpadu
Brožurka pomáhá produkovat méně odpadu, kousek po kousku. Uvádí 101 drobných změn, které ale mohou znamenat velký rozdíl. I vy sami můžete začít omezovat odpad, který vytváříte, a krok za krokem měnit svět, který se v odpadech už téměř topí. Je opravdu na čase s tím něco udělat, nemyslíte?

Jak říct ne sociálním sítím
Novinka upozorňuje na rizika spojená s užíváním sociálních sítí. Vykročte ke šťastnějšímu „on-line“ životu! Tato knížka obsahuje vše, co potřebujete vědět, abyste měli situaci pevně v rukou. Nabízí 100 tipů od úplného „vypnutí“ až po spravování pozitivních příspěvků. Dopřejte si digitální dietu a objevujte skutečný život!

Jak říct neJak říct neJak říct neJak říct neJak říct ne