Nové průvodce na cesty po Evropě

Na letošní předjaří jsme pro vás připravili další sadu průvodců za poznáním, dobrodružstvím i relaxací. Vychází už v polovině února!

Praktické průvodce Berlitz představují to nejzajímavější z dané destinace. Přitom nezatíží vaši kapsu, doslova ani přeneseně. Oceníte je při toulkách městem i jako zdroj inspirace pro výlety do okolí.

Žhavou novinkou je průvodce do Tallinnu. Máte-li rádi pohádková středověká města a dovolenou za rozumnou cenu, budete estonskou metropolí nadšeni. Historické centrum je skutečně malebné a výběr restaurací i barů je široký. Estonština jako ugrofinský jazyk dodává této lokalitě navíc exotický rozměr. Ačkoliv Tallinn v posledních letech láká čím dál více návštěvníků, čeští turisté jej zatím neobjevili. Náš průvodce se proto snaží toto město představit v celé kráse. Popisuje nejzajímavější památky, doporučí vyhlášené podniky, kulturní události i rekreační aktivity. Nechybí nabídka několika výletů do okolí ani praktické informace na cesty.

Zbývajících pět novinek tvoří nová vydání populárních destinací. Nejočekávanější přírůstkem je již 3. vydání průvodce Krakovem, královského města a oblíbeného cíle turistů po celý rok. V létě se tradičně těší oblibě pohodové slunné Toskánsko a Norsko, země s nekonečně krásnou přírodou. Příznivce divokých hor, jezer, hradů, svérázných obyvatel a vynikající whisky potěší Skotsko. A milovníci dálek, mrakodrapů, umění i zábavy se dočkají aktualizovaného vydání průvodce po New Yorku. Publikace nabízí ty největší zajímavosti a vejde se pohodlně do každého batůžku.

Tallinn Krakov Toskánsko Norsko Skotsko New York

Po kliknutí na obálky se dozvíte podrobnosti o jednotlivých knihách, můžete si prohlédnout i ukázkové stránky. Chcete mít podrobný přehled o naší aktuální nabídce průvodců od kapesních až po ty nejpodrobnější? Sledujte naše webové stránky www.lingea.cz.

Přejeme všem krásné a pohodové cestování, ať se už vydáte na toulky do krajin zimních, jarních nebo zalitých sluncem.

Vaše Lingea