Kája nechce spát

Kája nechce spát

novinka

Rosa Jové, Raúl Grabau

Kája nechce spát. Chcete vědět proč? Bojí se něčeho? Dokáže nakonec klidně usnout? Pokud se svým dítětem ve věku 2–6 let zažíváte něco podobného, můžete vyzkoušet některé z nápadů uvnitř knížky. Autorkou je odbornice v oboru dětské psychologie. Věnováno všem rodičům, kteří láskyplně bdí nad spánkem svých dětí. 

ISBN: 978-80-7508-753-9
vazba: pevná, šitá vazba, matné lamino
EAN: 9788075087539
formát: 215 x 215 mm
stran: 44
edice: 1
vydání: červen 2022
Obsah
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Problémy s večerním usínáním se občas vyskytnou v každé rodině. Chcete vědět, proč se děti brání uložení do postýlky? Proč se jim nechce spát? Bojí se něčeho? Dokáží nakonec klidně usnout?

Pokud se svým dítětem ve věku 2–6 le zažíváte něco podobného, můžete vyzkoušet některé z nápadů uvnitř knížky. Dítě může kromě poslouchání příběhu také odpovídat na položené otázky, přemýšlet o nich, sdílet své myšlenky a zážitky s dospělými a plnit různé úkoly podle uvedeného zadání. Hlavním záměrem je podpořit citlivý přístup k dětem. Proto je důležité, abyste si tuto knížku četli a prohlíželi společně s dítětem. 

Edice Rosteme s příběhem nabízí minipříběhy pro děti ve věku od dvou do šesti let a jejich rodiče. Každý text přispívá k lepšímu pochopení, co se v dané vývojové etapě odehrává, a přináší tipy, jak rozvoj dítěte podpořit. Hlavním cílem edice je zábavnou formou rozvíjet porozumění mezi rodiči a dětmi, aby společně zvládali úskalí, která toto období přináší. Autory všech příběhů jsou uznávaní odborníci se specializací na vývojovou psychologii.