Kája se vzteká

Kája se vzteká

novinka

Jaime Picatoste, Raúl Grabau

Káju občas přepadne záchvat vzteku, ale nechápe, proč se to děje. Znáte to také? Chtěli byste svému dítěti pomoci pochopit, co se za záchvaty vzteku skrývá a jak si s nimi poradit? Tento příběh o zvládání vzteku je určen pro děti ve věku 2–6 let. Autorem je odborník v oboru dětské psychologie. 

ISBN: 978-80-7508-754-6
vazba: pevná, šitá vazba, matné lamino
EAN: 9788075087546
formát: 215 x 215 mm
stran: 44
edice: 1
vydání: červen 2022
Obsah
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Záchvaty vzteku jsou přirozenou součástí vývoje a znamenají výzvu pro dítě i pro dospělé – a je třeba k nim takto přistupovat. Nejde o to, že by dítě bylo zlobivé či nevychované. Jde o složitější otázku, které je třeba porozumět, abychom dítěti umožnili první krůčky na cestě k sebepřijetí, zdravému sebevědomí a budoucímu asertivnímu chování.

Pokud se svým dítětem ve věku 2–6 let zažíváte něco podobného, mohou vám pomoci některé z nápadů uvnitř této knížky. Dítě může kromě poslouchání příběhu také odpovídat na položené otázky, přemýšlet o nich, sdílet své myšlenky a zážitky s dospělými a plnit různé úkoly podle uvedeného zadání. Hlavním záměrem je podpořit citlivý přístup k dětem. Proto je důležité, abyste si tuto knížku četli a prohlíželi společně s nimi. 

Edice Rosteme s příběhem nabízí minipříběhy pro děti ve věku od dvou do šesti let a jejich rodiče. Každý text přispívá k lepšímu pochopení, co se v dané vývojové etapě odehrává, a přináší tipy, jak rozvoj dítěte podpořit. Hlavním cílem edice je zábavnou formou rozvíjet porozumění mezi rodiči a dětmi, aby společně zvládali úskalí, která toto období přináší. Autory všech příběhů jsou uznávaní odborníci se specializací na vývojovou psychologii.