Ukončení technické podpory Lexicon 5

Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že k datu 31. 12. 2020 jsme ukončili poskytování technické podpory pro aplikace Lexicon 5 a EasyLex 2.

K tomuto rozhodnutí jsme dospěli po důkladném zhodnocení všech skutečností. Aplikace Lexicon 5 a EasyLex 2 jsou na trhu od roku 2008 a za tento dlouhý čas si našly množství věrných zákazníků, jejichž podpoře se těšíme. S postupem času se však nevyvíjí pouze jazyk, ale i operační systémy, software, programy a technologie, na kterých naše slovníky fungují, a protože chceme vám, našim zákazníkům poskytovat prvotřídní kvalitu, rozhodli jsme se veškeré úsilí věnovat zefektivňování a zkvalitňování aktuálních produktů, abyste se na naše produkty mohli vždy spolehnout. A proto k datu 31. 12. 2020 ukončujeme poskytování technické podpory k aplikacím Lexicon 5 a EasyLex 2.

Mnozí z vás už přešli na nové slovníky Lingea Lexicon 7, které jsou na trhu již druhý rok. Zákazníci našich nových slovníků oceňují zejména množství funkcí, velké množství nových dat a aktuální slovní zásobu.

Co znamená ukončení podpory v praxi?

Toto oznámení nemá vliv na používání existující licence produktu. Pokud máte zakoupenou aplikaci Lexicon 5 či EasyLex 2, můžete je používat i nadále v souladu s podmínkami platných licenčních smluv a jiných smluv se společností Lingea a nadále najdete instalační soubor na našem webu zde. Neumíme vám však bohužel garantovat, že slovníky budou podporované aktualizacemi operačních systémů a jiných programů a v případě technických problémů vám již nebudeme umět pomoci s jejich vyřešením. V případě problémů se budete moci zkusit podívat na adresu: https://www.lingea.cz/faq-aktivace

Pokud se rozhodnete přejít na nové aplikace Lingea Lexicon 7, můžete využít zvýhodněnou cenu za upgrade. Více informací o slovnících Lingea Lexicon 7 najdete na adrese https://www.lingea.cz/shop/jazyky?m=software.

Pro více informací ohledně přechodu na slovníky Lingea Lexicon 7 nás kontaktujte na e-mailové adrese info@lingea.cz, nebo zavolejte na číslo +420 541 233 160.

Vaše Lingea