Nové Uživatelské centrum Lingea

Od 21. srpna se dosavadní Centrum stahování produktů a aktivací (které bylo dostupné na adrese act.lingea.eu) přesouvá pod nové Uživatelské centrum Lingea na stránce https://account.lingea.com.

Nové uživatelské centrum vám umožňuje přihlásit se jedním společným účtem do našeho e-shopu, on-line slovníků, správy svých aktivací a dalších Lingea služeb. Do nového uživatelského centra se můžete přihlásit stejným e-mailem a heslem, jako jste používali v dosavadním aktivačním centru nebo na slovniky.lingea.cz nebo dict.com.

Je možné, že vás systém vyzve ke změně hesla, nové centrum má přísnější bezpečnostní požadavky, kterým mnoho starých hesel nevyhovuje. Konkrétně heslo musí obsahovat minimálně 7 znaků (z toho 3 různé), musí obsahovat alespoň jedno číslo a malé písmeno. Na svém účtu si můžete nastavit nově dvoufaktorové přihlašování. Jedná se o způsob lepšího zabezpečení účtu, běžného u větších služeb (Google, Facebook, Seznam). Znamená to, že si v telefonu naistalujete aplikace (generátor kódů). Potom při přihlášení bude vždy nutné po zadání hesla zadat také kód, který vám tato aplikace zobrazí.

Po přihlášení najdete na svém účtu údaje o aktivacích svých slovníků (část Moje slovníky), můžete si také stáhnout libovolný Lexicon (Ke stažení) nebo aktivovat slovník ručně (zadáním registračního klíče). Ruční aktivace se využívala zejména u slovníků Lexicon 5. Ke svému účtu si můžete sami přidat slovník, který jste dříve aktivovali jiným způsobem než pomocí aktivačního centra, například pomocí e-mailu poslaného na technickou podporu (Moje slovníky - Přiřadit slovník k účtu). Pokud jste svůj slovník dříve aktivovali pomocí jiného Lingea účtu a chcete jej přiřadit ke svému novému účtu, kontaktujte nás. Nově si jako uživatel můžete sami změnit e-mail svého účtu (Spravovat profil). Samozřejmostí je možnost editace všech kontaktních údajů a hesla.

Účet využijete také při nakupování na našem e-shopu www.lingea.cz. Po přihlášení k účtu se automaticky doplní fakturační údaje (šetříte čas) a získáte slevu 15 % na celý nákup (šetříte peníze). 

Váš účet obsahuje osobní informace, které jste tam vložili, jako je třeba jméno, adresa nebo informace o slovnících. Můžete si sami stáhnout balík se všemi svými osobními informacemi, které o vás ukládáme, nebo je spolu se svým účtem nenávratně smazat.