Nové velké průvodce

Léto, čas dovolených, cestování i poznávání se rychle blíží. Letos jsme pro vás připravili skutečnou lahůdku – zcela novou řadu velkých průvodců.

Všechny tituly na první pohled zaujmou velkorysým formátem, úžasnými fotografiemi, barvitým vykreslením historie i poutavým zpracováním hlavní části. Před cestou do ciziny z nich načerpáte spoustu inspirace, dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o zemi a jejích obyvatelích, ale i o dalších aspektech života – módě, architektuře, designu, fotbalu, kuchyni, hudbě či filmu. Krásné fotky přírody i měst doslova lákají k tomu navštívit tato místa osobně a vidět vše na vlastní oči. Na cestách vás průvodce spolehlivě provedou nejlepšími místy a trasami, orientaci vám usnadní podrobné mapy. I po návratu z báječné cesty si rádi knihu znovu prolistujete a připomenete si, co všechno jste viděli a kam byste se rádi vypravili zase někdy příště.

Tato řada je v mnoha ohledech jedinečná. Velké průvodce ocení zejména náročnější cestovatelé, kteří chtějí zemi poznat více do hloubky. Navštívit i méně známá místa bez davů turistů, přečíst si zajímavosti z historie, pochopit mentalitu obyvatel, poznat přírodu, ochutnat speciality místní kuchyně, prostě prožít dovolenou opravdu naplno. Rozsah 300-400 stran formátu většího než jsou tradiční průvodce je zárukou toho, že si každý najde to, co ho zajímá, co by rád viděl, prožil či vyzkoušel.

Už na začátku června se můžete těšit jak na populární dovolenkové země Itálii a Španělsko, tak na krásnou přírodou oplývající severské končiny Finsko, Island či Kanadu. Prohlédněte si ukázky z připravovaných titulů již nyní, stačí kliknout na obálku vybraného titulu.


Připravujeme i další exotické destinace. Ještě letos si budete moci zakoupit průvodce Bali, Filipíny, Izrael, Maroko či Tanzanie a Zanzibar a vyrazit někam i kolem Vánoc. Věříme, že se vám nové publikace zalíbí a budou vám spolehlivými průvodci na vašich cestách.