Lexicony 5 a Windows 10

V těchto dnech uvádí společnost Microsoft  na trh nový operační systém Windows 10. Proto opět testujeme funkčnost našich aplikací pro tento operační systém, abychom pro Vás i nadále zajistili jejich hladký chod.  

Po instalaci nového Windows 10 ovšem mohou mít některé starší aplikace problematické chování, případně je nespustíte vůbec. To se může stát i u slovníku Lexicon 5. Pokud na Vašem počítači tato situace nastane, nainstalujte si prosím slovník znovu. Použijte aktuální verzi Lexiconu (ver. 5.1.0.5), kterou najdete v Centru stahování produktů a aktivací na www.lingea.eu/act.

Po přihlášení na účet jsou všechny slovníky dostupné v sekci KE STAŽENÍ, doporučujeme stahovat ZIP soubory. Po dokončení instalace slovník aktivujte, nejlépe pomocí Automatické aktivace, která je podstatně jednodušší než ta Manuální. Pro aktivaci použijte produktový klíč, který jste získali zakoupením slovníku. Podrobný postup aktivace naleznete na www.lingea.cz/postup-aktivace

Pokud přeinstalování aplikace nepomůže, obraťte se e-mailem nebo telefonicky na naši technickou podporu, e-mail: podpora@lingea.cz, tel.:  541 233 160.