Nový anglický kapesní slovník

Angličtina je jedním z nejdůležitějších jazyků dnešního světa, a proto narůstá počet zájemců o její studium a používání. Největším dílem se podílejí školáci a studenti, kteří mají angličtinu ve škole v podstatě povinnou. Právě pro ně je ideální malý kapesní formát slovníku, který lze pohodlně nosit v aktovce nebo v batohu. Postupně u nás vyšlo už šest vydání těchto kapesních slovníků s klopami.

O předchozí vydání byl tak velký zájem, že jsme je vyprodali ještě před začátkem školního roku. Urychleně jsme proto dali do tisku vydání nové. Na vývoji jazykových dat průběžně pracujeme, takže se skutečně jedná o nové rozšířené vydání. Oproti předchozí verzi je rozsáhlejší o16 stran.

Nový anglicko-český a česko-anglický kapesní slovník na 848 stranách zachycuje současnou psanou i mluvenou angličtinu. Věty, příklady a fráze skutečně můžete při studiu angličtiny nebo na cestách použít. Spolu s přehledem anglické gramatiky a konverzací zaměřenou na obvyklé situace máte k dispozici vše, co potřebujete pro běžnou komunikaci.

Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací – kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd.. 

anglický kapesní slovník Lingea

Slovníky budou k dispozici od 25.10.2019. Už teď si je ale můžete objednat u nás v předprodeji! 

Přejeme všem příjemný podzim nejen při studiu jazyků.

Vaše LINGEA