Odhalte krásy Francie na svých cestách

Pro milovníky Francie a její bohaté kultury máme skvělou zprávu. Právě jsme vydali několik novinek, které vám umožní tuto romantickou zemi ještě lépe poznat. Společníka na cesty si u nás vyberou i ti, kteří tam letos míří poprvé. Dovolená ve Francii představuje příjemné pláže, restaurace s bohatou nabídkou specialit, poznávání památek, návštěvu muzeí, nakupování, ochutnávky vína nebo turistiku v horách. Láká vás módní Paříž nebo živá Marseille? Anebo si raději vychutnáte poklidnou dovolenou na Riviéře nebo Korsice? Ať se rozhodnete jakkoli, průvodce Lingea vám pomohou užít si dovolenou opravdu naplno. Doporučí nejzajímavější místa a poradí, jak si pobyt co nejvíce užít. Vybírat můžete z 10 průvodců.

Inspirace pro perfektní dovolenou.

Nový velký průvodce nabízí podrobné informace o Francii. Velkolepé fotografie přiblíží atmosféru jednotlivých oblastí a pomohou s rozhodnutím, kam se vydat letos. V knize najdete také mnoho zajímavostí z historie i současnosti země. Nadšení motoristé ocení další novinku Francie autem. 24 tras vás povede po vedlejších cestách na kouzelná místa typická pro různé kouty Francie. Naplánujte si výlety podle svého gusta! 

Francie Francie autem

Nové výzvy pro zkušené cestovatele.

Průvodce Poznejte vám umožní prožít pobyt aktivněji. Na konkrétních trasách nahlédnete do mnoha zákoutí a odhalíte skryté poklady, které by vám jinak mohly uniknout. Patříte-li k milovníkům zážitkové turistiky, volte průvodce Víkend. Poradí, jak si pobyt maximálně užít a co všechno vyzkoušet. Pro návštěvníky Paříže, kteří hlavní památky už viděli, nabízíme ještě speciální publikaci Zažijte. Podívejte se na tuto neobyčejnou metropoli novýma očima.

RiviéraPařížMarseille Korsika Paříž    Paříž

Chystáte se jet poprvé nebo jen na krátký pobyt?

Hodit se vámbudou praktické kapesní průvodce s přehledem toho nejlepšího, co Paříž nebo Riviéra nabízí.  Vejde se pohodlně do batůžku nebo kabelky. A konečně pro dobrou náladu přibalte zábavnou knížku Jací jsou Francouzi. Poznáte jejich povahu, zvyky a životní styl. Dozvíte se, čím Francouzi žijí, jak se baví nebo proč jsou stále tak šik.

Riviéra Paříž  Jací jsou Francouzi
Krásné a vydařené léto přeje

Lingea