Holiday World 2020 v Praze

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World v Praze - Letňanech, jedinečnou akci v celé střední Evropě, která se koná od 13. do 16. 2. 2020. Pozor! - první dva dny jsou určené pro odbornou veřejnost.

Veletrhu se tradičně zúčastní společnosti zaměřené na cestovní ruch, zástupci jednotlivých turistických destinací a zemí, desítky cestovních kanceláří. Organizátoři pro Vás letos připravili bohatý doprovodný program plný projekcí, soutěží, diskuzí a přednášek. Více informací o veletrhu naleznete zde.

Navštivte nás v areálu Výstaviště Letňany v Praze, kde budete mít jedinečnou šanci prolistovat si všechny naše průvodce pokrývající až 120 destinací. Inspirovat se můžete z našich různých edičních řad jako jsou Velké, Zažijte, Michelin, Poznejte a Berlitz do kapsy. Vybírat i mezi konverzacemi a slovníčky pro více než 50 jazyků!

Doporučujeme Vám seznámit se i s našimi zajímavými průvodci národní povahou - Jací jsou? nebo si prohlédnout unikátní fotografickou publikaci o Islandu od Jiřího Kolbaby, kterou v běžném obchodě nepořídíte.

A bezpochyby oceníte možnost nákupu těchto titulů za zvýhodněné veletržní ceny :)

Těšíme se na Vás!