Vydejte se na cesty po nejlepších trasách

Řada Poznejte se rozrostla na 16 titulů. Nechte se provést po nejlepších trasách v dalekých zemích (Vietnam, Peking, Tokio, New York, Rio de Janeiro) nebo po evropských městech (Londýn, Paříž, Barcelona, Řím, Benátky, Florencie, Kodaň, Amsterdam, Krakov) či rekreačních oblastech (Sicílie, Francouzská Riviéra). Tyto moderně koncipované knihy si rychle oblíbíte. Určitě oceníte atraktivní grafické zpracování, podrobnou rozkládací mapu, odolnou šitou vazbu a především zcela aktuální informace.

 

V každém průvodci naleznete 14 až 20 prohlídkových tras, které Vás seznámí s tím nejzajímavějším v daném místě a v okolí. Všechny trasy jsou názorně vyznačeny u popisu na mapě na vnitřní straně obálky a také i na rozkládací mapě. Z jejich popisu si určitě vyberete ty nejlepší procházky právě pro vás. Další předností těchto průvodců jsou spolehlivé přílohy, kde najdete řadu praktických tipů: kde se ubytovat, kam zajít na oběd, za relaxací nebo za večerní zábavou, kde nejvýhodněji nakoupit nebo jak zabavit svoje ratolesti. Nechybí ani užitečné fráze a slovíčka v místním jazyce.

Všechny průvodce si můžete koupit i jako e-book a stáhnout si je jednoduše do mobilu či tabletu. E-book je levnější než klasická knížka a v mobilu ho budete mít stále při sobě.

V řadě kapesních průvodců Berlitz/Lingea jsme pro vás připravili Srí Lanku a Sydney. Nová vydání s aktualizovanými daty a v nové grafice nabízíme pro Vídeň, Benátky a Vietnam. Můžete vybírat z více než 70 titulů do celého světa.

Srí Lanka leží jen několik stupňů nad rovníkem uprostřed azurových vod Indického oceánu. Pro mnoho návštěvníků se jedná o jeden z nejkrásnějších tropických ostrovních rájů Asie. Budete okouzleni nekonečnými zlatými plážemi a bohatstvím zdejší přírody. Také kuchyně na Srí Lance je svým charakterem unikátní. Je ovlivněná nejen sousední Indií, ale všemi koloniálními mocnostmi, které se tu v průběhu staletí objevily.

Slunečné město Sydney s okolními plážemi plnými surfařů je jako stvořeno na zakázku pro všechny, kdo vyznávají aktivní způsob života. Můžete zde kombinovat všechny výhody pobytu ve velkoměstě – živou uměleckou scénu, kulturní různorodost, špičkovou kuchyni i architekturu – se snadnou dostupností přírodních lákadel v bezprostředním okolí města. Navíc má Sydney po většinu roku velmi příznivé klima.

Podívejte se na celou naši nabídku na www.lingea.cz.