Za sluncem do jihovýchodní Asie

Vydejte se na vysněnou dovolenou do exotických krajin. Asijské destinace nabízejí osvěžující změnu. Zaletět si sem můžete téměř kdykoli během roku a navíc jsou i tyto daleké kraje čím dál cenově dostupnější.

Čas zde utíká pomaleji, takže si pobyt opravdu užijete. Navštívíte úžasná města a starobylé chrámy, vykoupete se v průzračných mořích nebo se vydáte do džungle objevit tajuplná místa stranou vyšlapaných cest. Asijské pláže patří k nejkrásnějším na světě a proslulá je i zdejší kuchyně. Když k tomu připočtete bohatý noční život, vyhlášená taneční vystoupení, masáže a široké nákupní možnosti, stěží vám bude na cestách něco chybět. Všudypřítomná pohodová atmosféra je mírně nakažlivá a je dost možné, že ještě dlouho po návratu z cest budete skvěle naladěni…

Nedokážete se rozhodnout, do které části Asie se podívat? Nebo už plánujete cestu a potřebujete spolehlivý zdroj turistických informací? Rozšířili jsme pro vás nabídku průvodců do těchto lokalit. Najdete v nich ta nejzajímavější místa, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Poradí s výběrem ubytování, s orientací v jídelním lístku a doporučí, jak ušetřit nebo na co si dát pozor. Najdete v nich také základní slovíčka a fráze v jazyce dané oblasti. Záleží jen na vás, jestli zvolíte vydání kapesní, vhodné do kabelky nebo batůžku, podrobnější průvodce s konkrétními trasami nebo průvodce velké, se kterými zemi poznáte hodně do hloubky.

Bali Filipíny Bali Bali Bali

Bankok Bankok Bankok Bankok Bankok Bankok