Španělsko-český česko-španělský praktický slovník, 2. vydání

Španělsko-český česko-španělský praktický slovník, 2. vydání

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

Nové vydání autorsky původního španělského slovníku v maximálně přehledné formě postihuje skutečnou slovní zásobu jak češtiny, tak i španělštiny. Ačkoliv jde o slovník rozměrem střední, svým obsahem a záběrem se na našem trhu řadí spíše k slovníkům větším. Všechna hesla a významy jsou ověřeny na základě informací z důvěryhodných zdrojů, pečlivě zpracovány a graficky upraveny tak, aby Vám umožnily co nejrychleji nejen najít správný překlad, ale také jej správně použít v daném kontextu.

Při práci na španělské straně slovníku jsme vycházeli z nejnovějších španělských výkladových slovníků renomovaných zahraničních nakladatelství, jako jsou SGEL (Sociedad General Española), RAE (Real Academia Española), Ediciones SM (Fundación Santa María), Santillana – Salamanca, Espasa Calpe či Grupo ANAYA, ze speciálních frazeologických a terminologických slovníků v neposlední řadě též z vlastních korpusových zdrojů a internetu. Obsahuje současnou frekvenčně uspořádanou slovní zásobu, nechybí ani nejnovější termíny technické, ekonomické či právní, odrážející technologický pokrok počátku nového tisíciletí či začlenění naší země do Evropské unie. Česká strana je založena na vlastním výkladovém slovníku češtiny.

Věříme, že výsledkem naší práce je skutečně praktický slovník, jehož kvality ocení všichni, kdo pracují se španělštinou a chtějí mít k dispozici aktuální slovní zásobu v co nejširším rozsahu.

Slovník může být používán u státní maturitní zkoušky z cizího jazyka. Tento titul neobsahuje žádné přílohy věnované písemnému projevu, které u nové maturitní zkoušky nejsou povoleny (např. základní charakteristiky vybraných typů textů, vhodné fráze, vhodná oslovení nebo zakončení dopisů, gramatiku apod.).

Praktický slovník nabízíme také v elektronické podobě pro PC.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-273-2
Vazbapevná, šitá vazba, lesklé lamino
EAN9788075082732
Formát115 x 165 mm
Stránky1280
Vydání2
Vydáno8. 3. 2017
  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností