Česko-ukrajinská konverzace

Česko-ukrajinská konverzace

Ukrajinská konverzace s výslovností vám bude dobrým pomocníkem ať už se vydáte do měst za památkami, nebo budete obdivovat krásy ukrajinské přírody. Snad v každé situaci v ní najdete potřebné slovní spojení, využijete informační přílohu i slovníček obsahující základní slovní zásobu. Na Ukrajině se určitě domluvíte rusky, ale ukrajinskou větou si získáte srdce zdejších obyvatel.

ISBN: 978-80-87062-95-1
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788087062951
formát: 95 x 140 mm
stran: 320
hmotnost: 164 g
edice: 1, 2010
vydání: 13. 5. 2010
ebook kód: EPCCZUA1
ebook format: epub
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází
  • 17 stran gramatiky, 13 stran praktických informací o zemi
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Na Ukrajině se určitě domluvíte rusky, ale ukrajinskou větou si získáte srdce zdejších obyvatel. Naše konverzace s výslovností vám bude dobrým pomocníkem ať už se vydáte do měst za památkami, nebo budete obdivovat krásy ukrajinské přírody.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný ukrajinský slovník, přehled gramatiky, praktické tipy na cesty a zajímavosti o zemi.

Přečtěte si recenzi Rity Kindlerové v archivu iLiteratura.cz.