Dobrodružné komiksy nejen pro děti

Vstupte do fascinujícího světa dobrodružných komiksů! Naše unikátní řada grafických novel vás zavede na neuvěřitelné cesty za legendárními mořeplavci a dobrodruhy, historickými osobnostmi i mytologickými bytostmi.

Objevitelé a mořeplavci

Každá kniha z této exkluzivní série je zážitkem samotným. Od první stránky vás pohltí neuvěřitelný příběh, který vás zavede do světa dobyvatelů a průkopníků. Při sledování úžasných dobrodružství statečných postav se skvěle zabavíte a získáte nové poznatky o historických událostech a objevech, které změnily svět.

Při čtení si děti rozvíjí nejen představivost a čtenářské dovednosti, ale mohou se také inspirovat odvahou a vytrvalostí statečných objevitelů. Ať už je vaše srdce zaměřeno vědecky nebo touží po dobrodružství na neznámých vodách, naše komiksy vám otevřou dveře do světa nekonečných možností a nových objevů.

Marco Polo

Marco Polo

V tomto komiksu se dozvíte vše o dobrodružném putování Marca Pola z Benátek do hlavního města Kublajovy říše. Marco Polo je považován za nejvýznamnějšího cestovatele všech dob. Jeho význam spočívá především ve skutečnosti, že byl jeden z prvních, který podrobně a barvitě své putování popsal.

To mě zajímá

V této řadě jsme také vydali:

Darwin
Magalhaes

Historické osobnosti

Všechny komiksy jsou výsledkem úzké spolupráce mezi historikem a kreslířem, kteří společně pracovali na tom, aby přesně a autenticky přenesli skutečné události na stránky knihy. Každý obrázek, každý dialog a každý detail jsou pečlivě vybrány, aby věrně zachytily život a příběh dané historické osobnosti.

Tyto dobrodružné komiksy jsou nejen skvělým zdrojem zábavy, ale čtenáře inspirují také k objevování minulosti a k poznávání významných událostí a osobností, které formovaly náš svět. Každý příběh je jako okno do minulosti, které vás vtáhne do doby, kdy se hrdinové stávali legendami.

Čingischán

Čingischán

Čingischán je považován za otce mongolského národa, skutečného mistra umění a jednoho z nejdůležitějších vládců středověku. Jeho jméno se stalo synonymem krvavých nájezdů a neomezené panovnické moci. Tento komiks Vám poutavým způsobem přiblíží život mocného mongolského vůdce ještě v době, kdy se jmenoval Temüdžin.

To mě zajímá

Prohlédněte si další osobnosti:

Alexandr Veliký
Johank z Arku

Mytologie

Vstupte do magického světa řecké mytologie! Podobné legendy již staletí fascinují čtenáře a podněcují jejich nekonečnou fantazii. Každá stránka komiksu vás vtáhne do světa bohů a hrdinských dobrodružství. Kombinace textu a obrázků vám umožní prožít tyto příběhy naplno, přitom však zanechávají dostatek prostoru pro vaši vlastní představivost.

Mytologie není jen o příbězích, ale také o významech a poučeních, které nám mohou přinést. Každý příběh má své vlastní poselství a hodnoty, které můžeme přenést do svého vlastního života. Připojte se k bohům a hrdinům, prožijte jejich dobrodružství a objevte krásu a sílu těchto starověkých příběhů.

Podsvětí

Podsvětí - V Hádově říši

Seznamte se s řeckou mytologií prostřednictvím komiksu, který vychází ze starověkých spisů. Úžasné příběhy, všemocní bohové, fantastické bytosti, chrabří hrdinové. Řecká mytologie je nevyčerpatelným zdrojem příběhů, které přinášejí cenná ponaučení i dnes. Doprovodný text vysvětluje filozofické základy a významy jednotlivých mýtů.

To mě zajímá

Nenechte si ujít příležitost stát se součástí těchto neuvěřitelných příběhů! Pořiďte si svůj vlastní komiks a odplujte společně s hrdiny do nekonečných hlubin objevů a poznání. A kdo ví, možná se právě vy stanete dalším velkým objevitelem, jehož příběh budou vyprávět další generace.

Vaše Lingea