Komunikujete se zahraničím?

Zlepšete svou obchodní angličtinu, němčinu nebo francouzštinu. Pořiďte si užitečnou originální příručku, ekonomický mluvník. Do konce ledna vám ji zašleme bez poštovného! Vybírat můžete z jazyků angličtina, němčina a francouzština. Cena ekonomických mluvníků je 279 Kč. Objednávejte na info@lingea.cz.

mluvník mluvník mluvník

Ekonomický mluvník navazuje na úspěšný mluvník všeobecný. Je to originální příručka, která vám pomůže osvojit si praktickou ekonomickou slovní zásobu a pohotově se vyjadřovat při obchodních a pracovních jednáních. Nabízí 1 100 ekonomických i obecných hesel, řadu příkladů a slovních spojení. Můžete si v něm snadno bez dlouhého listování najít větu nebo spojení, které právě potřebujete. Mluvník oceníte při firemní korespondenci, při řešení provozních záležitostí i smluvních vztahů. Řada praktických frází a obratů vám pomůže i na zahraničních služebních cestách.

mluvník mluvník mluvník

Mluvník navíc obsahuje i množství obratů a vět řazených tematicky podle konkrétních situací, jako je např. komunikace (telefonování, elektronická pošta a počítač, schůzka, vyjednávání), doprava (služební cesta, rezervace ubytování), žádost o práci (pohovor) nebo provozní obraty (fakturace, objednávky, propagace a reklama, pojištění, reklamace).

mluvník mluvník mluvník