Německý školní mluvník

Připravili jsme pro vás novinku z řady oblíbených mluvníků. Německý školní mluvník s výslovností navazuje na mluvník všeobecný, svým pojetím je ale přizpůsobený hlavně začátečníkům a mírně pokročilým. U všech vět jsme totiž doplnili výslovnost. Mysleli jsme hlavně na žáky základních a středních škol, kteří podporu v podobě přepisu výslovnosti potřebují nejčastěji. Kniha ale pomůže všem, kdo chtějí získat větší jistotu ve vyjadřování a nemají dosud se čtením textů v němčině dostatečnou praxi.

Mluvník je vlastně slovník německých vět. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova ze základní slovní zásoby, v každém hesle najdete praktické fráze obsahující dané slovo. Knihu doplňují desítky praktických studijních poznámek a informací v rámečcích. S mluvníkem zlepšíte své konverzační schopnosti, naučíte se používat vhodné překlady slov odpovídající daným situacím a vyvarujete se nesprávných doslovných překladů. Navíc si rozšíříte svoje znalosti německých idiomů a frází.

Řada mluvníků zahrnuje celkem 16 titulů: 2 školní (anglický a německý), 11 všeobecných mluvníků a 3 ekonomické (anglický, německý, francouzský). Podrobný přehled najdete na stránce www.lingea.cz

mluvník mluvník