Průvodce Michelin konečně česky!

Pojďte si s námi vychutnat svět francouzskýma očima! Od začátku listopadu, tedy již za pár dní, si můžete objednat světoznámé francouzské průvodce Michelin v české verzi.

Na náš trh uvádíme mimořádně úspěšnou řadu Víkend, která je vynikajícím společníkem pro krátkodobé návštěvy nejen velkých měst (Amsterdam, Budapešť, Paříž, Vídeň), ale i regionů či ostrovů. Na 144–192 stranách se dočtete o všem zajímavém, co vám metropole nebo oblast může nabídnout.

Amsterdam Budapest Kanárské ostrovy Vídeň


Hned na začátku každého průvodce najdete srdeční záležitosti autorů a doporučené 1–3denní prohlídky. Následuje podrobný popis zajímavých míst, pamětihodností, atrakcí i míst k oddychu v jednotlivých čtvrtích města. Na konci průvodce v části „Chcete vědět víc“ naleznete podrobné informace o historii, umění, tradicích i gastronomii.

Amsterdam Budapest Kanárské ostrovy Vídeň


Průvodce vám též poradí, kde se zastavit na skleničku, kam si zajít na něco dobrého a kde se výhodně ubytovat. Součástí jsou samozřejmě i praktické rady ohledně celého pobytu.

Budapest Kanárské ostrovy Vídeň Vídeň


Vše je psáno poutavým stylem, kvalitě překladu věnujeme již tradičně velkou pozornost. Součástí průvodce je i podrobná rozkládací mapa s rejstříkem, kde jsou vyznačená jednotlivá místa zmiňovaná v textu.

bwg-vie-map.jpg (193 KB) Amsterdam Kanárské ostrovy


V první vlně jsme pro vás připravili Amsterdam, Budapešť, Kanárské ostrovy a Vídeň, již brzy se ale nová řada rozroste o další oblíbené destinace.