Znáte řadu průvodců Michelin?

Značka Michelin je proslulá ve světě motoristů, cestovatelů i labužníků. Před více než 100 lety se v Michelinu se stejnou zarputilostí pustili jak do vývoje pneumatik, tak do vydávání automap a zážitkových průvodců. Maskotem všech je bílý panáček Bibendum, nebo chcete-li Michelin man.

Kdo by neslyšel o michelinských hvězdách? A kdo by nechtěl ochutnat specialitu v oceněném podniku?

Světoznámé průvodce Michelin spojují cestování se zážitky s elegancí, která je Francouzům vlastní. Od loňského roku vychází řada zelených průvodců konečně i v češtině. Připravili jsme pro vás už 22 destinací! Mezi novinky nejnovější patří Granada, Krakov, Peloponés, Sevilla a Toskánsko. Zkuste se podívat na svět francouzskýma očima a užijte si svou dovolenou tak, jak to dokáží jen Francouzi!

Průvodce popisují hlavní zajímavosti a památky dané oblasti. Atraktivní místa hodnotí hvězdičkami - v Michelinu mají hvězdičky opravdu rádi :-). Můžete se také nechat inspirovat navrženými itineráři, díky kterým nevynecháte nic z autorského seznamu „must see“.

Se stejnou pečlivostí se průvodce věnují zážitkové turistice. Doporučí vybrané podniky, kde se můžete ubytovat, kde ochutnat místní speciality, dobré víno nebo kde si jen užít skvělý výhled. Poradí vám, kde si po náročném dni posedět, kam se zajít aktivně pobavit nebo zrelaxovat. Součástí knihy jsou samozřejmě i praktické rady ohledně celého pobytu. Zcela jistě oceníte podrobnou rozkládací mapu, kterou najdete pod klopami obálky.

Řada průvodců Michelin Víkend nabízí nezapomenutelné zážitky na cestách i více pohody na dovolené. Vydejte se na cesty s průvodci Michelin. Takže, kam to letos bude?

Amsterdam Barcelona Benátky BudapestGranada Janov Barcelona Korsika Krakov Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Peloponés Petrohrad Reykjavík Řím Sevilla Toskánsko Vídeň