Velké průvodce do celého světa

Těsně před Vánocemi vychází trojice novinek z řady velkých průvodců: Keňa, Ekvádor a Galapágy a Irsko. Během dvou let jsme těchto podrobných průvodců pro vás vydali již dvacet a to už je z čeho vybírat!

Ocení je zejména hloubavější cestovatelé, které láká okusit něco extravagantnějšího či poznat zemi více do hloubky. Je to také skvělý tip na vánoční dárek. Podlehněte kouzlu dalekých krajů nad knihami plnými malebných fotografií! Nemusíte čekat dlouho, mnohé exotické destinace jsou právě v zimě nejlákavější.  

Co třeba užít si opravdové africké safari? Ta nejlepší najdete v Keni. Pozorování zvířat ve volné přírodě je nezapomenutelným zážitkem stejně jako pohled na zasněžené vrcholky afrických hor. I keňské pláže jsou pro mnohé turisty fascinující… Také Ekvádor nabízí pohádkovou dovolenou. Je to velmi rozmanitá země plná barev, emocí a památek po starodávných civilizacích. Amazonský prales je výzvou pro všechny dobrodruhy a Galapágy se vymykají všemu, co jste dosud viděli. Třetí novinkou je Irsko. Najdete zde divoká pobřeží, tajemná jezera, ruiny hradů, kamenné kříže i megalitické památky, klidná městečka, pulzující velkoměsta, dostatek jídla i pití a dokonce i písečné pláže. Takže vám zde opravdu nebude nic chybět.

průvodce   průvodce Ekvádor a Galapágy     průvodce