Novinky z řady mluvníků

S nadšením oznamujeme, že jsme rozšířili ediční řadu mluvníků o další jazyky. Jedná se o norštinu, polštinu a portugalštinu. Současně spatřilo světlo světa i nové inovované vydání oblíbeného mluvníku italského. Nyní tedy můžete vybírat celkem z 11 mluvníků.

Každý mluvník obsahuje přibližně 1 500 klíčových slov a 14 až 17 tisíc užitečných vět a konverzačních obratů, které odráží současnou spisovnou slovní zásobu i hovorový jazyk. Mluvníky vám pomohou získat jistotu ve vyjadřování. Oceňují je studenti jazyků, učitelé, obchodníci i příležitostní cestovatelé. Věříme, že vám přinesou mnoho užitku i zábavy.

Podrobné informace o vybraném titulu zjistíte po kliknutí na jeho obálku.

norský mluvník polský mluvník portugalský mluvník italský mluvník


Vy mluvníky ještě neznáte?
Mluvník je originální příručka, která v sobě spojuje výhody slovníku a konverzace. Obsahuje abecedně řazená slova, v každém hesle objevíte praktické věty a slovní spojení obsahující dané klíčové slovo. Mluvník vám pomůže osvojit si fráze, které se běžně používají a často je nelze ani doslovně přeložit. Podívejte se určitě na ukázkové strany některého z titulů, získáte tak konkrétnější představu, jak náš mluvník vypadá.

Kromě všeobecných mluvníků nabízíme také 3 mluvníky ekonomicky zaměřené a 1 školní publikaci pro nejmladší uživatele.