Nové průvodce po metropolích

Rozšiřujeme pro vás řadu průvodců Michelin – Víkend a na novinky se můžete těšit také v řadě Poznejte. Knihy vycházejí začátkem dubna.

Průvodce Víkend jsou skvělým společníkem pro krátkodobé návštěvy měst nebo regionů. Nabídnou to nejzajímavější z dané destinace, najdete v nich také srdeční záležitosti autorů i doporučené prohlídky. Poradí vám, jak si pobyt užít, kde se zastavit na skleničku, kam si zajít na něco dobrého nebo za večerní zábavou. Součástí každého průvodce je i podrobná rozkládací mapa.

Novou destinací je Reykjavík a okolí. Toto severské město láká návštěvníky po celý rok a zaujme neuvěřitelnou atmosférou, architekturou, termálními radovánkami i polární září. Kniha nabídne také výlety na ledovce, sopky, za gejzíry nebo romantikou Modré laguny. Druhá novinka míří na jih. Nechte se inspirovat vzrušující atmosférou slunné Andalusie a vydejte se do Sevilly. Spletitá minulost zde zanechala velké historické dědictví, ale i současnost stojí za to. Prožít naplno skutečnou odpolední siestu, pokochat se výhledy z pohodlí kavárny, užít si večer v rytmu flamenka nebo španělské kytary. Další dva nové průvodce zvou do Itálie. Benátky a Řím netřeba představovat a je dost možné, že jste tato města již několikrát navštívili. Ovšem co třeba pohlédnout na tato města očima zážitkového turisty? Poradíme vám jak.

Řada Poznejte nově zve na Maltu a nabídne prohlídkové trasy po ostrovech Malta, Ghawdex (Gozo) a Kemmuna (Comino). Nechte se uchvátit prehistorickými památkami, pobřežními stezkami, okouzlujícími zálivy a plážemi. Užijte si místní slavnosti nebo trhy a ochutnejte speciality. Kniha obsahuje podrobnou mapu, na které jsou jednotlivé trasy vyznačeny, i užitečné fráze v maltštině.

Reykjavík a okolí Sevilla Benátky Řím Malta


Příjemné plánování jarních a letních cest přeje

Lingea