Další průvodce za zážitky

Oblíbená řada světoznámých průvodců Michelin s mapou se na začátku léta rozroste o další čtyři tituly. Tyto knihy jsou vynikajícím společníkem pro krátkodobé návštěvy měst nebo regionů. Dočtete se o všem zajímavém, co vám oblast může nabídnout a jak si svůj pobyt co nejvíce užít.

V průvodcích najdete srdeční záležitosti autorů a doporučené trasy prohlídek těch nejzajímavějších míst. Následuje podrobný popis památek, atrakcí i míst k oddychu. Průvodce vám také poradí, kde se zastavit na skleničku, kam si zajít na něco dobrého, kde se výhodně ubytovat nebo kde si nejlépe užít nočního života. Součástí knih je i podrobná rozkládací mapa, kde jsou vyznačena jednotlivá místa zmiňovaná v textu. Vychutnejte si každou minutu své dovolené s francouzským nadhledem!

Připravili jsme pro vás čtyři velmi různorodé destinace, pro každého něco :)

Průvodce Lingea Michelin Průvodce Lingea MichelinPrůvodce Lingea MichelinPrůvodce Lingea Michelin

Pro obdivovatele úchvatných měst a výhledů

Vychutnejte si temperamentní Andalusii všemi smysly. Granada a Málaga přitahují návštěvníky jedinečnými památkami muslimské i křesťanské kultury a atmosférou, jakou najdete málokde. Každý večer je v ulicích rušno a plní je mnoho zvuků, světel a opojných vůní.

Pro romantiky i blázny do nakupování

Nechte se unést romantickou atmosférou královského Krakova, který zůstal už po celá staletí téměř beze změn. V každém historickém domě ale dnes najdete restauraci, bar nebo obchod, takže i příznivci dobrého jídla, nakupování a nočního života si tu přijdou na své.

Pro milovníky historie a filosofy

Cestovat po Peloponésu je jako listovat stránkami učebnice dějepisu. Poznejte kultovní místa, kudy kráčela historie. Navštivte nejznámější akropoli na světě nebo ohromný amfiteátr s úžasnou akustikou. Peloponés ale skrývá v rukávu mnoho dalších trumfů: úžasnou krajinu, radost ze života a půvab v každém ročním období.

Pro znalce umění a labužníky

Toskánsko se pyšní výjimečným architektonickým bohatstvím, romantickou krajinou, prastarými slavnostmi a vyhlášeným kulinářským uměním. Jako hlavní hodnota se zde cení umění žít. Zažijte neopakovatelné prázdniny pod toskánským sluncem!

Prohlédněte si kompletní řadu průvodců Michelin – Víkend a nechte se inspirovat!

Přejeme hezké letní dny

Vaše Lingea