Zpátky do školy s láskou k jazykům

Školní zvonek brzy zazvoní a s ním přijde vzrušující doba – návrat do školních lavic. Pro rodiče je to příležitost pro nalezení způsobů, jak děti nejen motivovat k učení, ale také jim usnadnit cestu ke kvalitnímu vzdělání. Jednou z nejcennějších investic, kterou jako rodič můžete udělat, je podpora jazykového rozvoje svých dětí.

Slovníky jako záruka úspěchu ve světě.

Přišel pravý čas vybavit své děti na úspěšný školní rok. Naše slovníky a jazykové tituly jsou tady, aby studentům a školákům pomohly na cestě k objevování, učení a seberozvoji. Vybavte své děti kvalitními pomůckami a usnadněte jim vstup do nového školního roku. Zajímá vás, jak naše knihy dětem pomáhají?

  1. Rozvíjení komunikačních schopností.
    Znalost jazyků je klíčem k propojení s celým světem. Naše jazykové tituly nejenže pomáhají dětem zdokonalit znalost svého mateřského jazyka, ale také je zavádějí do jiných jazyků a kultur. Zkoumání nových slov, frází a výrazů rozšiřuje jejich slovní zásobu a komunikační schopnosti.
  2. Nárůst akademických úspěchů.
    Získání silné jazykové základny má nepřehlédnutelný vliv na celkový úspěch ve škole. Naše knihy jsou skvělými průvodci při psaní esejí, referátů a projektů. Správné používání slov a vyjadřování nápadů jsou klíčové vlastnosti pro vytvoření kvalitních prací, které vyniknou.
  3. Podpora samostatného učení a sebevědomí.
    Naučit se nový jazyk nebo si rozšířit znalosti jsou součástí dobrodružství. Naše jazykové příručky navrhujeme tak, aby podporovaly samostatné učení. Pomáhají dětem zvládnout nový jazyk a posílit sebevědomí, když samy vidí, jak se jejich jazykové dovednosti zlepšují.

Naše tipy pro úspěšný školní rok.

Školní pravidla českého pravopisu

Školní pravidla českého pravopisu

Aktuální pravidla českého pravopisu obsahují stručné poučení o pravopisných pravidlech doplněné mnoha příklady, pravopisný slovník a zvláštnosti skloňování některých slov.

To mě zajímá

Slovník českých synonym a antonym

Slovník českých synonym a antonym

Slovník českých synonym pomáhá rozšířit slovní zásobu. Slovník je určen všem uživatelům jazyka, kteří někdy tápou při hledání příhodného výrazu a chtějí se vyhnout opakování stále stejných slov.

To mě zajímá

Klíčová slova v angličtině

Klíčová slova v angličtině

Tato unikátní příručka vám pomůže zlepšit si angličtinu a rozšířit si slovní zásobu pomocí typických kontextů. Přes 600 klíčových slov doplňují praktické věty, které obsahují typické obraty a vazby.

To mě zajímá

Anglický školní mluvník

Anglický školní mluvník

Školní mluvník obsahuje abecedně řazená česká klíčová slova s praktickými frázemi, příklady a typickými překlady do angličtiny, přičemž u všech překladů je i anglická výslovnost.

To mě zajímá

Anglický školní slovník

Anglický školní slovník

Slovník určený zejména žákům základních škol. Hesla jsou přehledně zpracována tak, aby se dětem s knihou dobře pracovalo. Bonusy navíc je dvoubarevný tisk, obrázkový slovníček a přehled anglické gramatiky.

To mě zajímá

Německý školní slovník

Německý školní slovník

Publikace určená zejména žákům základních škol. Ve slovníku najdete běžnou slovní zásobu současné němčiny s dvoubarevným tiskem. Bonusem je obrázkový slovníček a přehled gramatiky.

To mě zajímá

Prohlédněte si další oblíbené jazykové tituly a inspirujte se novými možnostmi.

S našimi jazykovými příručkami a slovníky dětem poskytnete neocenitelný nástroj pro úspěšný školní rok a získání celoživotních dovedností. Nechte své děti objevovat nové jazyky s radostí a připravte se s námi na každou výzvu, kterou školní rok přinese.

Vaše Lingea