Nové průvodce na cesty

Naše nabídka destinací se opět rozšiřuje. Vydejte se s námi do dalších měst a zemí za poznáním, relaxací, exotikou i adrenalovými zážitky! Nová sada průvodců právě vychází!

Na co se můžete těšit?

Brusel ocení všichni příznivci mezinárodních měst, politiky a obchodu. Ačkoli Belgie není vyhledávaným cílem zážitkových turistů, má i v této oblasti město co nabídnout. Dokáže příjemně překvapit svou architekturou, gastronomií i kulturou. V okolí Bruselu můžete zažít i bitvu u Waterloo nebo romantiku v Bruggách.

Zcela jiné je portugalské Porto. Je známým centrem umění, módy a bujarého nočního života. Takřka každý den se otevírají nové bary a restaurace, aby uspokojily zvyšující se množství návštěvníků. Město bylo již třikrát vyhlášeno nejlepší evropskou destinací, proto ani vás určitě nezklame. Už jste ochutnali portské?

Další dvě destinace mají silný nádech exotiky. Madagaskar je jedno z přírodně nejrozmanitějších míst na světě. Při pěších túrách po národních parcích se setkáte s celou řadou vskutku podivných tvorů. Hlavní tváří madagaskarské divočiny jsou lemuři, charismatičtí, převážně stromoví primáti. Pobřeží je poseto idylickými plážemi, tyrkysově modrými lagunami a korálovými útesy, takže si zde užijí i příznivci pobytové dovolené.

Asi největší porci adrenalinu nabízí Kolumbie. Po období občasných válek dnes nádherná příroda, andské velikány, karibské pláže, džungle i starobylá města lákají čím dál více návštěvníků. Málokde najdete tak širokou nabídku adrenalinových sportů. Oblíbené jsou například kaňoning, kitesurfing nebo lanové skluzy v okolí Medellínu, nadšení budou i příznivci horských kol. Kolumbijci milují také hudbu a tanec, zažít můžete i největší festival salsy.

Zbývající dvě novinky tvoří nová vydání populárních destinací Kypr a Italská jezera a Verona. Praktické průvodce Berlitz nabízejí ty největší zajímavosti a vejdou se pohodlně do každého batůžku.

Průvodce BruselPrůvodce PortoPrůvodce MadagaskarPrůvodce KolumbiePrůvodce KyprPrůvodce Italská jezera

Po kliknutí na obálky se dozvíte podrobnosti o jednotlivých knihách, můžete si prohlédnout i ukázkové stránky. Chcete mít podrobný přehled o naší aktuální nabídce průvodců od kapesních až po ty nejpodrobnější? Sledujte naše webové stránky www.lingea.cz.

Přejeme všem krásné a pohodové cestování, ať se už vydáte na toulky po Evropě nebo si zaletíte do dalekých krajin.

Vaše Lingea