Plánování vašich velkých letních cest

Termín „grand tour“ pochází z francouzštiny a můžeme ho doslovně přeložit jako „velké cesty“.  Dříve na takové cesty vyráželi mladí aristokraté a členové vyšších vrstev, kteří tak završili své vzdělávání. Vydejte se také do světa a procestujte země křížem krážem. Poznejte cizí krajinu, kulturu a zvyky místních obyvatel, včetně jejich kuchyně.

Vybavte se našimi příručkami, e-booky nebo aplikacemi.

Velké průvodce Lingea pro vybrané země jsou plné úžasných fotografií a užitečných informací. Mohou pro vás být nejen zdrojem inspirace. Pořiďte si třeba praktické průvodce s rozkládacími mapami a trasami, které využijete zejména ve městech nebo menších regionech. V mnohých z nich si můžete výlety plánovat podle toho, jestli jste rodina s dětmi, dvojice, která miluje památky a kulturu nebo parta přátel, co si chce užít dobré jídlo a nákupy. Každý si v řadě Poznejte, TOP10 nebo Michelin najde to své.

Můžete se podrobně seznámit i s kdejakým menším městem. V edici kapesních průvodců máme na výběr z 92 destinací, mezi kterými nabízíme místa jako Bologna, Zakynthos, Bělehrad, Oslo, Dublin či Malaga. Díky konverzacím pro 50 jazyků získáte jistotu v komunikaci a mnohdy i srdce místních obyvatel. Můžete je mít jak v knižní podobě, tak i ve svém mobilu jako e-booky nebo jako součást online balíčku se slovníkem – třeba jen na dva měsíce. Hravě si pak objednáte mořskou specialitu nebo náhradní díl do karavanu či motorky.

Inspirujte se a naplánujte si svá dobrodružství i odpočinek. Vybírejte výhodně a přehledně na www.lingea.cz/shop/cestovani.

Vaše Lingea – specialista na jazyky a cestování

 

Vybírat můžete například:

Komplet Itálie – velký průvodce Itálie, kapesní průvodce Florencie, italština konverzace a Jací jsou? Italové

    =    

  +  

Florencie

  +  

konverzace

  +  

Komplet Španělsko – velký průvodce Španělsko, kapesní průvodce Barcelona, španělština konverzace a Jací jsou? Španělé

    =    

  +  

Barcelona

  +  

konverzace

  +  

Komplet Řecko – velký průvodce Řecko, řečtina konverzace a Jací jsou? Řekové

    =    

  +  

konverzace

  +  

Komplet Norsko – velký průvodce Norsko, kapesní průvodce Oslo, norština konverzace a Jací jsou? Norové

    =    

  +  

Oslo

  +  

konverzace

  +  

Komplet Izrael – velký průvodce Izrael, průvodce Jeruzalém a Tel Aviv s mapou a Jací jsou? Izraelité

    =    

  +  

Barcelona

  +