Vážený uživateli,

děkujeme za Váš zájem o slovníky Lingea, které můžete získat jako dárek od společností Nakladatelství JOTA, s.r.o. a Lingea s.r.o.

Nabídka produktů Lingea obsahuje jak elektronické, tak knižní tituly, a to pro několik světových jazyků, od všeobecných přes oborově zaměřené až po výkladové.

Nová generace elektronických slovníků Lingea Lexicon 5 poskytuje širokou škálu pokročilých vlastností, rozsáhlou slovní zásobu, detailní zpracování hesel se spoustou příkladů a slovních spojení. Navíc obsahuje přehledné tabulky tvarosloví, ozvučení hesel, tematické okruhy, přehled gramatiky a mnohé další. Lexicon 5 je určen všem vážným zájemcům o cizí jazyk, rozsáhlé uplatnění nachází ve firmách, na vysokých školách a ve státní správě.

EasyLex 2 angličtina Vám pomůže zrychlit práci s cizojazyčnými texty. Přes svou nízkou cenu disponuje řadou vlastností, které z něj dělají více než užitečného pomocníka.

Průvodce nakladatelství Rough Guides jsou vydávány již několik desetiletí a právem patří mezi ty nejlepší na světě. Jsou určeny hlavně nezávislým cestovatelům, kteří se pohybují po vlastní ose. Ocení je však i turisté účastnící se hromadných zájezdů. Průvodci obsahují množství map, obrazové přílohy a většina i 60minutové multimediální DVD.

Následující bonusy využíváte na základě zakoupení turistického průvodce z Nakladatelství JOTA, s.r.o.

Nyní máte následující možnosti:

EasyLex 2 Angličtina

EasyLex2

Vylepšená verze oblíbeného programu přináší řadu novinek: zdokonalené přebírání textu pod kurzorem myši, další podporované aplikace, nové skiny, možnost měnit velikost okna a především nová data a více jazyků.

Slovník EasyLex Vám nabízí maximální komfort při práci s anglickými texty. Jeho základem je oboustranný slovník střední velikosti, který zachycuje moderní anglickou slovní zásobu. Oceníte především intuitivní ovládání, přehlednost hesel a příkladové věty.

Obsah
hesel 37 000
významů 45 000
vazeb, příkladů a frází 2 000
překladů 69 000

Technologie
Tvaroslovné hledání  
Namluvená výslovnost  
Funkce mouse-over  

 

 Detailní informace o jednotlivých velký slovnících Lexicon 5 získáte po kliknutí na příslušný obrázek.