Nové průvodce do teplých krajin

Chcete si užívat slunečních paprsků, i když doma mrzne? Pak čtěte dál. Rozšiřujeme pro vás nabídku průvodců a už na začátku prosince se můžete těšit na další nové průvodce po zemích přívětivých po celý rok. Možná vás některé z nich osloví překvapivou rozmanitostí i příjemnými cenami.

Co třeba zamířit někam do Atlantiku? Kanárské ostrovy lákají turisty nečekanými přírodními krásami a rozmanitostí. Dopřejte si kombinaci moře, sluníčka, turistiky s příchutí španělského šarmu. Zkuste například největší z ostrovů, Tenerife, který se svou jedinečností může přirovnat ke Galapágám. Nebo zamiřte na Lanzarote a Fuerteventuru, kam silný vítr a dobré vlny lákají zejména nadšence do surfování.

Pokud vás lákají větší dálky, naplánujte si výlet blíž k rovníku, na Kapverdy, ostrůvky situované západně od Senegalu. Jižnější je i povaha zdejších obyvatel, jejich africký temperament vynikne například při karnevalech. Na Kapverdách si užijí milovníci pláží, windsurfingu, surfu i potápění.

Pokud dáváte přednost Asii, vyzkoušejte Thajsko. Tato prosluněná země je naplněná exotikou všeho druhu. Čekají vás nejkrásnější pláže světa, chrámy, deštné pralesy, proslulá thajská kuchyně, masáže, bohatý noční život a hlavně všudypřítomná pohodová atmosféra. Navštivte Bangkok, jedno z nejzajímavějších měst jihovýchodní Asie. Zde se můžete oddat také své nákupní vášni.. nakupování vás tady může zabavit od úsvitu až do noci.

Lanzarote Tenerife Kapverdy Thajsko Bangkok