Španělsko a jeho poklady jako na dlani

Španělsko můžete navštívit z různých důvodů: kvůli odpočinku na slunných plážích Andalusie nebo některého z ostrovů, jeho impozantním stavbám nebo divoké přírodě. Největší dojem na vás však určitě udělají Španělé a jejich temperament. Tradiční festivaly flamenka, atmosféra v podvečerním čase plná života, chutí, barev a zvuků, doplněná sklenkou skvělého španělského vína... Ochutnáte kapku a na Španělsko budete ještě dlouho vzpomínat. 

Už víte, kam se letos vydáte?

Jedinečné památky vás překvapí na každém rohu. Láká vás královský Madrid, temperamentní Granada, slunečná Sevilla nebo jedinečná Barcelona? Anebo si raději vychutnáte poklidné dny u vody na některém z ostrovů? Ať se rozhodnete jakkoli, s průvodci Lingea na své dovolené zažijete to nejlepší. Doporučí nejzajímavější místa a poradí, jak si pobyt co nejvíce užít. Vybírat můžete z 20 průvodců.

Prozkoumejte Španělsko ještě před cestou.

Velký průvodce je skvělou volbou pro náročnější cestovatele, kteří chtějí zemi poznat více do hloubky,  přečíst si zajímavosti z historie a současnosti, pochopit mentalitu obyvatel, poznat přírodu. Rozsah 400 stran formátu většího než jsou tradiční průvodce je zárukou toho, že si každý najde to, co ho zajímá. Krásné fotky přírody i měst doslova lákají k tomu navštívit tato místa osobně a vidět vše na vlastní oči. Oceníte i podrobné mapy s odkazy na konkrétní místa a zajímavosti.

 Španělsko

Pro nadšené cestovatele, kteří chtějí zažít víc.

Průvodce Poznejte doporučujeme aktivním cestovatelům. Na konkrétních trasách nahlédnete do mnoha zákoutí a odhalíte skryté poklady, které by vám jinak mohly uniknout. Každá trasa je zobrazená na mapce v knize a také na podrobné rozkládací mapě. Patříte-li k milovníkům zážitkové turistiky, volte průvodce Víkend. Poradí, jak si pobyt maximálně užít a co vše vyzkoušet. Poznáte nezapomenutelnou atmosféru a užijete si zdejší společenský život. Pro návštěvníky Barcelony, kteří hlavní památky už viděli, nabízíme ještě speciální publikaci Zažijte. Podívejte se na tuto neobyčejnou metropoli novýma očima.

AndalusieBarcelonaMadrid
Barcelona  Granada  Kanárské ostrovy  Mallorca  Sevilla    Barcelona

Jedete poprvé nebo jen na krátký pobyt?

Přibalte si s sebou průvodce TOP 10 se skvělými tipy na aktivní dovolenou a poznávání destinace z různých úhlů pohledu. Nebo praktický kapesní průvodce s přehledem toho nejlepšího. Oceníte jej při toulkách městem nebo jako zdroj inspirace pro výlety. Vejde se pohodlně do batůžku nebo kabelky.

BarcelonaMallorcaGran Canaria

Andalusie Barcelona Kanárské ostrovy Lanzarote Madrid Mallorca Tenerife 


Krásné a vydařené léto přeje

Lingea