Slovníky k maturitě a pro výuku jazyků

Doporučený slovník k maturitě z angličtiny

Praktický slovník Lingea splňuje požadavky, které na slovníky kladou pravidla nové maturity, současně je dostatečně podrobný. Neobsahuje žádné přílohy věnované písemnému projevu, které u této zkoušky nejsou povoleny (např. základní charakteristiky vybraných typů textů, vhodné fráze, oslovení nebo zakončení dopisů). Jedná se o oboustranný překladový slovník v pevné obálce, který obsahuje přibližně 70 000 hesel. 

anglický slovník

Praktické slovníky k maturitě nebo zkoušce z dalších cizích jazyků

 německý slovník ruský slovník francouzský slovník španělský slovník italský slovník portugalský slovník

Tematické slovníky pro přípravu k maturitě

anglický tematický slovník německý tematický slovníktematický slovník ruštinatematický slovník španělština

Na rozdíl od běžných slovníků jsou hesla členěna logicky podle jednotlivých témat. Žáci se z nich mohou systematicky učit nebo si budovat slovní zásobu jen z vybraných oblastí. Tematické slovníky jsou nejen obsahově hodnotné, ale také maximálně přehledné a čtivé. Jednotlivé tematické sekce jsou barevně rozlišeny, texty doplňují stovky obrázků a zajímavostí v rámečcích, takže je radost knihou i jen tak listovat.

Tip: Zajímají vás podrobnosti?
Klikněte na obálku vybraného titulu. V našeme-shopu se vám zobrazí vlastnosti, podrobné informace k danému slovníku a galerie ukázkových stránek.

Studijní konverzace

studijní konverzace angličtinastudijní konverzace němčinastudijní konverzace ruštinastudijní konverzace francouzštinastudijní konverzace francouzština

Tato nová příručka pomůže žákům naučit se konverzovat přirozeně a s lehkostí. Obsahuje slovní zásobu a fráze pro všechny běžné situace, texty doplňují obrázky a různé zajímavosti. Kniha obsahuje i základní přehled gramatiky a naši specialitu, mluvníček. Takto zpracovaný studijní titul u nás vychází poprvé.