Pro střední školy doporučujeme

Do hodin angličtiny

gramatika k maturitěslovník k maturitěmluvníktematický slovník studijní konverzace

Praktický slovník lze používat i u státní maturitní zkoušky, neobsahuje žádné nepovolené přílohy. Jedná se o větší slovník v pevné obálce (72 000 hesel). Gramatiku oceníte při opakování mluvnice. Výklad pravidel podává přehledně a doplňuje jej příklady ze současného jazyka. S mluvníkem či slovníkem slangu si žáci pocvičí konverzaci, která je bude bavit. Moderní tematický slovník využijete k rozšiřování slovní zásoby a studijní konverzace jistě bude skvělým pomocníkem pro přípravu k ústní maturitě.

Šikovné slovníky pro druhý cizí jazyk: začátečníci

Šikovné slovníky s výslovností jsou určeny pro pro začátečníky a mírně pokročilé, obsahují  cca 35 000 hesel. Najdete v nich přehled gramatiky a konverzační témata zejména ze školního prostředí. Díky barevnému zvýraznění hesel jsou velmi přehledné. Jsou v měkké obálce.   

Praktické slovníky pro druhý cizí jazyk: pokročilí a maturanti

https://www.lingea.cz/img/lingea/cz/cover/book-pra-rucz.jpg

Poměrně objemné praktické slovníky v pevné obálce jsou určené pro pokročilejší studenty. Obsahují přes 70 000 hesel a detailně popisují současný jazyk. Hodí se i k maturitě z cizího jazyka, neobsahují žádné nepovolené přílohy. Praktické slovníky vydrží opravdu časté používání.

Gramatiky pro všechny

gramatika gramatika gramatika gramatika gramatika

Podrobné gramatiky s řadou příkladů a tabulek. Výklad pravidel mluvnice podávají přehledně a čtivě, doplňují jej mnoha příkladovými větami z reálného života. 6ákům pomohou s výkladem učiva i s jeho opakováním.

Podrobnosti o knihách a ukázkové stránky se zobrazí po kliknutí na jejich obálky.
Rádi s výběrem poradíme, pište na skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160.