Pro střední školy doporučujeme

Do hodin angličtiny

slovník k maturitě v pevné obálcegramatika k maturitěklíčová slova v angličtiněmluvníktematický slovník ilustrovaná studijní konverzace slovník anglického slangu

Praktický slovník lze používat i u státní maturitní zkoušky, neobsahuje nepovolené přílohy. Je to větší slovník v pevné obálce (72 000 hesel). Gramatiku oceníte při opakování mluvnice. Výklad pravidel podává přehledně a doplňuje jej příklady ze současného jazyka. Novou příručku Klíčová slova využijete pro rozšiřování slovní zásoby pomocí typických kontextů. S mluvníkem či slovníkem slangu si žáci pocvičí konverzaci, která je bude bavit. Moderní tematický slovník poslouží k rozšiřování tematické slovní zásoby a studijní konverzace jistě bude skvělým pomocníkem pro přípravu k ústní maturitě.

Šikovné slovníky pro druhý cizí jazyk: začátečníci

šikovný slovník ruský šikovný slovník šikovný slovník šikovný slovník šikovný slovník

Šikovné slovníky s výslovností jsou určeny pro pro začátečníky a mírně pokročilé, obsahují  cca 35 000 hesel. Najdete v nich přehled gramatiky a konverzační témata zejména ze školního prostředí. Díky barevnému zvýraznění hesel jsou velmi přehledné. Jsou v měkké obálce.   

Praktické slovníky pro druhý cizí jazyk: pokročilí a maturanti

praktický slovník praktický slovníkpraktický slovník praktický slovník italský praktický slovník

Poměrně objemné praktické slovníky v pevné obálce jsou určené pro pokročilejší studenty. Obsahují přes 70 000 hesel a detailně popisují současný jazyk. Hodí se i k maturitě z cizího jazyka, neobsahují žádné nepovolené přílohy. Praktické slovníky vydrží opravdu časté používání.

Gramatiky pro všechny

gramatika gramatika gramatika gramatika gramatika

Podrobné gramatiky s řadou příkladů a tabulek. Výklad pravidel mluvnice podávají přehledně a čtivě, doplňují jej mnoha příkladovými větami z reálného života. Žákům pomohou s výkladem učiva i s jeho opakováním.

Tematické slovníky pro všechny

gramatika tematický slovník ruština tematický slovník španělština

Nové tematické slovníky  pomohou žákům systematicky rozšiřovat slovní zásobu. Přehledně rozpracovaná témata s ilustracemi a spoustou užitečných ustálených spojení ocení středně pokročilí a pokročilí studenti jazyků i jejich vyučující. Rozšiřte si obzory!

Podrobnosti o knihách a ukázkové stránky se zobrazí po kliknutí na jejich obálky.
Rádi s výběrem poradíme, pište na skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160.