Pro nejmenší

Obrázkové encyklopedie z řady Objevuj!

     
     

Knížky od nakladatelství Dorling Kindersley jsou plné zajímavostí, překvapujících skutečností i nádherných obrázků. Poznejte s dětmi poutavý svět kolem nás!

Knihy jsou psány jednoduše, přesto přináší i mnoho méně známých faktů a souvislostí. Vše doplňují barevné fotografie a infografika. Stačí knížkami zalistovat a pohltí vás styl a formát, kterému se jiné ilustrované encyklopedie snaží alespoň přiblížit. Prohlédněte si ukázkové stránky k tématu, která vás nejvíce zajímá, a uvidíte sami.

Novinka! Zábavné čtení pro malé přírodovědce

 

Knížky pro malé objevitele přírody do 12 let nabízí známá fakta i překvapující skutečnosti. Knihy doplňují barevné ilustrace, fotografie, poznámky k zamyšlení i konkrétní úkoly. Skvělá pomůcka pro projektové vyučování.

Novinka! Získej zdravou sebedůvěru - nech svoje já zazářit!

   

Knížky pro podporu mentálního zdraví od Poppy O'Neill je určeny pro děti ve věku od 7 do 11 let. Představují skvělou pomůcku, která se dětem jednoduchou a zábavnou formou snaží pomoci získat zdravou sebeúctu a objevit svoje silné stránky.

Při pl­nění úkolů děti získají povědomí o svých vlastních emocích a naučí se s nimi pracovat. Zjistí, jaké myšlenky je brzdí, ale především se naučí respektovat a uznávat svou jedinečnost i jedinečnost ostatních lidí. Když se jim podaří změnit svůj úhel pohledu, budou se cítit sebejistěji a budou lépe vybaveny pro nástrahy každodenního života. Nebojte se – nemusíte to všechno zvládnout najednou. Malé změny se zpočátku zdají nedůležité, ale brzy se jejich efekt nasčítá. Jak říká buddhistické rčení: „Pokud se díváte správným směrem, jediné, co musíte udělat, je jít dál.“

Angličtina pro děti - angličtina hrou. První krůčky k angličtině 

   

Program Happy Hoppy je určen pro děti od 5 do 8 let. Pomůže jim vstoupit do světa angličtiny přirozeně, zábavně a vlastním tempem. Naše produkty využijete ve škole i v domácím prostředí.

Knížka Happy Hoppy se základními slovíčky je plná veselých ilustrací, písniček a obsahuje hudební CD. Pomocí kartiček velikosti klasických hracích karet si děti procvičí slovíčka i celá slovní spojení. K dispozici jsou dvě sady: Barvy a čísla nebo Vlastnosti a tvary. Komplet Happy Hoppy tvoří pevná krabice s oboustrannou deskovou hrou, 40 pracovních listů, pexeso a audio CD s 18 písněmi a obrázkovým slovníčkem.

happyhoppy