Pro nejmenší

Obrázkové encyklopedie

Zábavné čtení pro děti na 1. stupni ZŠ. Knížky jsou plné zajímavostí, překvapujících skutečností i nádherných obrázků. Poznejte s dětmi poutavý svět kolem nás! Jsou psány jednoduše, přesto přináší i mnoho méně známých faktů a souvislostí. Knihy doplňují barevné ilustrace, fotografie, poznámky k zamyšlení i konkrétní úkoly. Skvělá pomůcka pro projektové vyučování. 

Koloběh vody Koloběh životaJídloObjevuj a poznávej! Horniny a minerályObjevuj a poznávej! Dinosauři a prehistorický životObjevuj a poznávej! Hvězdy a planetyObjevuj! Velké kočkyObjevuj! Lidské těloObjevuj! Velké kočkyObjevuj! HradyObjevuj! KódováníObjevuj! TechnikaObjevuj! Vesmírné objevy Objevuj! Klimatická změnaObjevuj! Velké kočkyPočasí

Aktivity pro duševní pohodu

Knížka pro radost  Knížka proti starostem  

Prakticky zaměřené knížky jsou plné zábavných aktivit, které dětem pomohou dosáhnout vnitřní spokojenosti, zahnat strach a obavy, získat zdravou sebeúctu a objevit svoje silné stránky. díky tomu pak vstoupí do života sebevědomější a emocionálně silné.

Mozkohraní

mise detektivové mise pravěk

Zábavné čtení, které obsahuje mnoho kvízů a hádanek. Prostřednictvím interaktivního příběhu knihy poskytují ideální trénink paměti a pozornosti, který využijí nejen děti s ADHD.  Autoři jsou odborníci v oboru dětské psychologie a psychoterapie. 

Angličtina pro děti - angličtina hrou. První krůčky k angličtině 

Lingea Happy Hoppy  Lingea Happy Hoppy  Lingea Happy Hoppy

Program Happy Hoppy je určen pro děti od 5 do 8 let. Pomůže jim vstoupit do světa angličtiny přirozeně, zábavně a vlastním tempem. Naše produkty využijete ve škole i v domácím prostředí.

Knížka Happy Hoppy se základními slovíčky je plná veselých ilustrací, písniček a obsahuje hudební CD. Pomocí kartiček velikosti klasických hracích karet si děti procvičí slovíčka i celá slovní spojení. K dispozici jsou dvě sady: Barvy a čísla nebo Vlastnosti a tvary. Komplet Happy Hoppy tvoří pevná krabice s oboustrannou deskovou hrou, 40 pracovních listů, pexeso a audio CD s 18 písněmi a obrázkovým slovníčkem.

happyhoppy